- lego friends 2022

LEGO Friends 2022 – jakie nowości czekają na wszystkie dziewczynki

LEGO Friends to seria stworzona z myślą o wszystkich małych dziewczynkach. Przenosi je w świat przyjaźni i zabawy, gdzie Stephanie, Mia, Olivia, Emma i Andrea czekają na nie z otwartymi ramionami. To seria pełna kolorów, dzięki której pociecha na pewno nie będzie się nudziła. W 2022 roku do kolekcji dołączyło sporo nowości, z których na pewno ucieszy się każda dziewczynka. Nowe zabawki nawiązują do wakacji, zabawy ze zwierzakami, a nawet do kosmosu! Co pojawiło się w tym roku i co warto kupić swojej córeczce? 

LEGO Friends – moc przyjaźni i zabawy

LEGO Friends 2022 to kolekcja, która zachwyci każdą dziewczynkę i nie ma w tym nic dziwnego! Maluchy mogą eksplorować nowe miejsca i zawody, wypoczywać na kempingach czy nawet bawić się w szkołę. Różnorodność tych zestawów pozwala na ciekawą i wciągającą zabawę, a każdej rozrywce mogą towarzyszyć główne postacie z całej serii. Stephanie, Mia, Olivia, Emma i Andrea szybko staną się najlepszymi przyjaciółkami dziewczynki, a Heartlake City jej ulubionym miasteczkiem. 2022 jest pełen nowości, a w ich skład wchodzą między innymi: 

– LEGO 41713 Friends Kosmiczna akademia Olivii
– LEGO 41699 Friends Kawiarnia przy schronisku
– LEGO 41702 Friends Łódź mieszkalna na kanale
– LEGO 41718 Friends Hotel dla zwierzątek
– LEGO 41714 Friends Szkoła aktorska Andrei
– LEGO 41705 Friends Pizzeria w Heartlake
– LEGO 41721 Friends Ekologiczna farma

Lego friends 2022 – tanio kupisz na portalu bee.pl – prosty sposób na kreatywną zabawę!

LEGO Friends to świetna zabawka dla wszystkich dziewczynek. Samo układanie klocków jest niezwykle wartościowe i angażujące, a ukończone budowle stanowią fantastyczną zabawkę. Dzięki układaniu córka może rozwinąć swoją wyobraźnię przestrzenną i logiczne myślenie, a każde ułożone klocki sprawią jej mnóstwo satysfakcji. Sama zabawa też jest niezwykle wartościowa, bo LEGO Friends nawiązuje do wielu różnorodnych sytuacji i zawodów. Dzięki temu maluch może rozwijać swoje zainteresowania, a także poznawać zupełnie nowe rzeczy.