- lego friends 2022

Zabawki z serii LEGO Friends 2022 – co je wyróżnia

Nowości od LEGO – seria Friends. 

Seria Lego friends 2022 (bezkompromisowa jakość i profesjonalna obsługa – sklep online) to jedna z kolejnych propozycji kultowych i docenianych na całym świecie klocków LEGO. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na efektywną naukę jest nauka przez zabawę, a tego z pewnością można spodziewać się po każdej serii klocków LEGO. Co nowego można znaleźć w serii Friends? O tym przekonamy się poniżej.

Świat przedstawiony w LEGO Friends. 

W serii LEGO Friends, dzieci będą mogły odkryć i poznać świat pięciu bohaterek z pięknego i pełnego przygód miasteczka o nazwie HeartLake City. Każda z bohaterek przedstawiona została w inny sposób, zarówno pod względem wyglądu, zainteresowań jaki i charakteru – najbardziej łączącą rzeczą dla wszystkich pięciu głównych bohaterek jest ich wspólna przyjaźń.

Zestawów z tej serii jest wiele, a każdy z nich pozwala na stworzenie i kreowanie nowych, niezapomnianych przygód oraz odgrywania scen z udziałem bardzo dużej ilości rekwizytów. Dzieci mogą tworzyć i wymyślać nowe przygody pięciu przyjaciółek wraz z użyciem, np. pojazdów, łodzi czy zwierząt. Przygody mogą toczyć się w przeróżnych miejscach, w zależności od zakupionego zestawu akcja przygód może odbywać się m.in;. na plaży, w parku, w klinice i innych ciekawych i mniej standardowych miejscach. Za pomocą tak szerokiej oferty zestawów można odgrywać ogromną ilość scenek inspirowanych sytuacjami, które przytrafiają się w codziennym życiu oraz takimi, które stworzyć może jedynie wyobraźnia.

Róznice pomiędzy serią Friends a innymi seriami klocków LEGO.

Aspektem, który wyróżnia serię Friends na tle innych jest zdecydowanie fakt, że najmłodsi dzięki zabawie klockami tej serii mogą poprzez zabawę rozwijać umiejętności interpersonalne, a za pomocą wcielania się w postaci bohaterów wzmacniać świadomość emocjonalną. W ofercie serii LEGO Friends znalazły się również zestawy, które zwracają uwagę na ekologię oraz traktowanie zwierząt, mowa tu o: pojazdach elektrycznych, ochronie i opiece nad zwierzętami czy sadzeniu drzew, a bohaterki podczas serii przygód wykazują się empatią i starają się pomóc w każdej sytuacji.